• Zmywacz Koloru do Włosów

Zmywacz Koloru do Włosów UBER to niepowtarzalny preparat, który jest wygodnym, skutecznym i bezpiecznym sposobem na usunięcie niepożądanego koloru włosów. Nie zawiera żadnych szkodliwych wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku.

Brak towaru
65.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 14
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 14
Poczta Polska pobranie 16
Kurier UPS 19
Poczta Polska przesyłka zagraniczna 75
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Niepowtarzalny Zmywacz Koloru do Włosów UBER Hair nie zawiera żadnych szkodliwych środków - jest całkowicie bezpieczny! Nie zawiera wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów, nie niszczy ich i nie wpływa na ich strukturę. 

 

Zmywacz koloru do włosów- co to takiego?

Zmywacz Koloru do Włosów UBER Hair to preparat profesjonalnie stosowany w salonach przed zabiegiem zmiany koloru włosów. Stworzony specjalnie dla Was, z myślą o samodzielnym wykonywaniu dekoloryzacji w domu. Podzielony na 3 buteleczki, opatrzony szczegółową instrukcją obsługi, jest bardzo łatwy w aplikacji.


Zmywacz Koloru do Włosów Uber Hair zawiera ekstrakty Japońskiego Jedwabiu, znanego ze swych mocnych właściwości ochronnych, nawilżających i zmiękczających.  Ten niepowtarzalny preparat jest wygodnym, skutecznym i bezpiecznym sposobem na usunięcie niepożądanego koloru włosów. 

Profesjonalny produkt, który został specjalnie sformułowany do bezpiecznej dekoloryzacji 

i przeznaczony do odwrócenia procesu utleniania (farbowania) sztucznych cząsteczek koloru

występujących w domowych i salonowych farbach syntetycznych (sztucznych).

Nie zawiera wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów, nie niszczy ich i nie wpływa na ich strukturę. Nie rozpoznaje on wieku farby, jej koloru ani tego czy jest ona trwała lub półtrwała. Zmywa również nagromadzone warstwy kolorów, które pozostały po poprzednich farbowaniach włosów.


  

 

 Działanie:

W odróżnieniu od większości produktów na rynku zawiera aktywne składniki "redukujące", które powodują kurczenie się sztucznych cząsteczek farby do ich pierwotnej formy czyli bezbarwnych pośredników (inne obecnie dostępne na rynku produkty zawierają środki wybielające). W istocie, zachodząca tu redukcja Radox jest reakcją odwrotną do utleniania.

Farba jest redukowana do cząsteczek pośredniczących, co powoduje, że dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą być uwolnione i spłukane z włosów.  Wyposażony jest w wyjątkowy zabezpieczający system oczyszczający włosy (Buffer), który usuwa wolne cząsteczki pośredniczące przy pomocy zawartych w nim antyutleniaczy i przywraca im naturalne pH. Oddziałuje on jedynie na farbę syntetyczną, ponieważ kolor naturalny (melanina) jest obojętny na proces redukcji, dlatego - kondycja włosów pozostaje nienaruszona! 

 

Zobacz jak działa Zmywacz Koloru do Włosów UBER:

  

 

Zmywacz Uber nie rozjaśnia włosów, gdyż nie posiada on takich właściwości! Odkrywa jedynie to, co ukryte jest pod warstwami farb i ujawnia efekty wywołane utlenianiem. Nie usuwa naturalnych odcieni, barwników roślinnych i henny.  Nie przywraca koloru odbarwionym uprzednio włosom przez wszelkiego rodzaju rozjaśniacze i wybielacze, które mają nieodwracalny wpływ na naturalną barwę włosów.

Po użyciu zmywacza włosy są natychmiast gotowe do ponownego farbowania.

Nie zawiera drażniących środków, dlatego też po jego użyciu włosy nie będą wysuszone ani zniszczone. 

 

Zalety produktu:

  • Usuwa nagromadzone na włosach warstwy koloru po poprzednich farbowaniach,
  • Usuwa trwały i półtrwały kolor włosów,
  • Po przeprowadzonym zabiegu w ciągu kilku minut włosy są przygotowane do ponownego farbowania,
  • Szczególnie zaleca się stosowanie preparatu przed każdym kolejnym farbowaniem włosów w domu lub w salonie,
  • Łagodny, bezglutenowy, bez parabenów, amoniaku, wybielaczy i utleniacz,
  • Zawiera ekstrakt z Japońskiego Jedwabiu.

 

Zawartość pudełka:

Zestaw Zmywacz Koloru do Włosów ÜBER (ÜBER Hair Colour Remover) składa się z 3 buteleczek (każda po 60ml) z których 2 po zmieszaniu są właściwym środkiem zmywającym - razem 180ml do nałożenia. Środek należy dokładnie i równomiernie rozprowadzić na suche i czyste włosy. W pudełku znajduje się szczegółowa instrukcja stosowania w języku polskim oraz rękawiczki niezbędne do aplikacji produktu. Przed rozpoczęciem zabiegu należy dokładnie zapoznać się z całą treścią załączonej ulotki. 

 

Przygotowanie włosów do zabiegu:

Przed zabiegiem dekoloryzacji, zaleca się dokładne umycie włosów ciepłą wodą i szamponem bez silikonow - najlepiej kilka razy aby usunąć jak najwięcej niewidocznych warstw silikonów nagromadzonych z farb jak również produktów codziennego użytku (szamponów, odżywek itp). Do oczyszczania używa się szampony klarujące - możemy tu polecić Szampon Głęboko Oczyszczający z serii DGJ Organics. Prosimy również pamietać, aby stosować Zmywacz na suche włosy i zabezpieczyć je tak aby nie utraciły ciepła wytwarzanego przez preparat podczas zabiegu (wiele osób używa do tego foli spożywczej, czepków, ręczników lub czapek).

Po dokładnym rozprowadzeniu preparatu po całości włosów, nie zaleca się skręcania włosów w tak zwany kok (przy długich włosach), gdyż może to wpłynąć negatywnie na efekt dekoloryzacji - miejsca w których włos jest skręcony ręcznikiem mogą nie poddać się dostatecznie działaniu preparatu.

 

Pliki:

Instrukcja stosowania:

http://blog.uber.com.pl/wp-content/uploads/2013/05/Zmywacz-Koloru-do-W%C5%82os%C3%B3w-INSTRUKCJE-STOSOWANIA.pdf.pdf

 

REKOMENDACJE/OPINIE:

 

BLOGI:


 

Zobacz efekty dekoloryzacji na naszym funpage'u!

 

 


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie