Bezpieczna Dekoloryzacja Czerwonych Włosów Zmywaczem Uber Hair Colour Remover (Pani Joanna W.)

23-06-2016

Witajcie Kochani :)

Dzisiaj chcielibyśmy wam przedstawić Metamorfozę ze Zmywaczem Koloru do Włosów UberPani Joanny W. z Krakowa.

?WITAM SERDECZNIE!!!
Piszę do Państwa pod wpływem emocji związanych z użyciem preparatu UBER. Chciałam podzielić się moją metamorfozą :) 
Od trzech lat farbowałam włosy na kolor czerwony, bardzo intensywny, który wypłukiwał się do odcienia malinowego (podbitego różowymi tonami). Do farby dodawałam też dodatkowo podbijający czerwony pigment, więc kolor był naprawdę intensywny. Na zdjęciu przed metamorfozą mam włosy około 2 miesiące od ostatniego farbowania a kolor jest nadal intensywny.
Postanowiłam radykalnie zmienić kolor na blond i podczas przeglądania stron internetowych przez przypadek natknęłam się na stronkę, na której dziewczyny bardzo zachwalały Państwa produkt. Obejrzałam również zdjęcia umieszczone na Waszym profilu na Facebooku, oczywiście klikając ?lubię to? 
Szczerze mówiąc jakoś sceptycznie podeszłam do pokazanych metamorfoz? ale?
Skusiłam się jednak i zamówiłam 1 opakowanie.
Trochę bałam się go nałożyć na włosy, bo obawiałam się, że po zmyciu będę miała małą masakrę :)
Jakie było moje zdziwienie, gdy po równej godzinie trzymania preparatu na włosach pod folią spożywczą, zmyłam resztki preparatu i moim oczom ukazały się włosy blond!!! Beż żadnej czerwieni, różu czy innych niesprecyzowanych kolorów!!!
Kolor w odcieniu żółtym ale jasny blond. Szok, szok, szok? w dodatku włosy w świetnej kondycji, jakby nic nie było z nimi robione, jakbym nie nakładała na nie żadnej ?chemii?.
To było wczoraj wieczorem. Dziś rano oczarowana efektami pobiegłam do koleżanki-fryzjerki na nałożenie docelowego koloru. Ona również była w szoku, że tak pięknie czerwień zniknęła, choć jako doświadczona fryzjera z dłuuugim stażem nie jedno już widziała :)
Farba złapała bez żadnych problemów i teraz siedzę i piszę do Państwa i nie mogę wyjść z podziwu, że w ciągu kilku godzin moje włosy z ognistej czerwieni zmieniły się w jasny piękny blond :)))))
Mina znajomych, którzy mnie dziś spotkali ? BEZCENNA!!! ?Jak to, jeszcze wczoraj miałaś czerwone włosy, to da się tak zmienić w jeden dzień????
Także jestem naprawdę mega happy, że znalazłam Państwa preparat i odważyłam się go użyć!
To nie żadna ściema ? naprawdę działa!!!!!
Dziękuję serdecznie za zmywacz, teraz już wiem, że gdyby kiedyś jakaś koloryzacja poszła nie tak, nie ma dramatu, można to odkręcić bez najmniejszych szkód na włosach :)

Przesyłam Państwu całą galerię moich zdjęć pokazujących kolejne etapy użycia ?Zmywacza?. Może pomoże ona komuś wahającemu się podjąć decyzję o jego zastosowaniu.
(Joanna W. Kraków)?.

 

Kolor przed użyciem Zmywacza w innym świetle: 

 

Kolor przed użyciem Zmywacza w innym świetle:

 

Natychmiast po nałożeniu Zmywacza:

 

Efekt po 35 minutach od nałożenia Zmywacza pod folią:

 

Tuż po 60 minutach:

 

Po wysuszeniu: 

 

Po wysuszeniu w innym świetle:

 

Po nałożeniu farby u fryzjera: