Czerwona Farba z drogerii a Dekoloryzator ? Zmywacz Uber-efekty i opinie klientek!

23-06-2016

Witajcie Kochani :)

 

Poniżej przedstawiamy kilka nadesłanych opinii od naszych zadowolonych Klientek:

 

?Moja przemiana cudem UBER!!! Jak zobaczyłam efekt końcowy byłam w szoku!!! Nie nastawiałam się na tak jasny blond, zresztą w ogóle nie spodziewałam się blondu!!! Pięknie kolor się wypłukał, co w przypadku czerwonych włosów jest bardzo trudne, jedynie na końcówkach miałam lekko rudawy kolor, który dzisiaj zredukowałam :) Dodam tylko, że przed zastosowaniem Zmywacza  bardzo mocno spłukiwałam moją czerwień i bardzo ściśle trzymałam się instrukcji UBER. P.S Po Zmywaczu wyszedł taki blond, żadnej farby po zabiegu nie nakładałam!!! POLECAM WSZYSTKIM!! ? (Lena W., 1 zabieg)

 

 

 

Eefekty po 1 zabiegu pani Agnieszki: 

Szerzej opisane na blogu: http://zwyczajnaowszystkimioniczym.blogspot.co.uk/2013/09/moja-przygoda-z-uber.html

 

 

 

?Wspaniały to jest Zmywacz Koloru Uber! Przepłakałam kilka dni po farbowaniu moich Blond włosów- bez wiary i nadzieji że się da coś zrobić, a jednak wystarczyło tylko poklikać w wyszukiwarce znaleźć sklep sprzedający produkty Uber (w moim przypadku w Wielkiej Brytanii) i uwierzyć że się uda-efekt przerósł moje oczekiwania. Cena produktu bardzo przystępna i ogromna radość że moja mała wpadka kolorystyczna stała sie tylko przeszłością a gdy kiedykolwiek jeszcze mnie podkusi kombinować, wiem że nie ma co plakać nad rozlanym mlekiem tylko zakupić Zmywacz Koloru Uber :) Dziekuję!? ( Paulina J., 1 zabieg)

 

 

 

 

?Witam, farbowałam włosy przez 6 lat na różne kolory (w tym blondy). Osiągnęłam ten wspaniały efekt po 2 aplikacjach Zmywacza Uber :)  WOW WOW WOW!!! Dziękuję !!!!? (Alicja S., 2 zabiegi)

 

 

 

P. Dorota, 1 zabieg: 

 

 

 

P. Jola, 1 zabieg: 

 

 

?Dopiero co zakończyłam cały długi proces tego CUDOWNEGO Zmywacza Uber :) Nawet moje włosy jeszcze są mokre (jak widać na załączonym zdieciu) po ostatnim płukaniu. Sama nie wierzę własnym oczom jak pięknie zmył tą agreszwna czerwień z moich włosów. Co prawda zapach nie jest za ładny ale warto! Naprawdę warto!!! Instrukcję czytałam chyba z 4 razy, gdyż należy się do niej sciśle dostosować, a też nie chciałam niczego pominąć. Jest trochę długa ale wyjaśnia bardzo wiele!"  (P. Mariola, 1 zabieg):

 

 

 

 

"Zawsze byłam farbowaną blondynką aż do momentu chęci zmiany COOL LOOK w kolorze modnej czerwieni :( aby się odmłodzić. Niestety bardzo drażnił mnie ten kolor i prubowałam przez wiele miesięcy zmyć tą ?złość? z mojej głowy, bo nawet moje dzieciaczki się mnie bały a i mąż ciagle mi dogryzał. Próbowałam myć w szamponach przeciwłupierzowych, płukankach z cytryny a nawet w witaminie C. Wszystko to tylko przesuszyło mi bardzo włosy i nabawiłam się łupieżu, a czerwień jak była tak jest (?a raczej była bo już jej nie ma  ). Koleżanka poleciła mi ten Zmywacz, bo sama dzięki niemu zeszła z czarnego koloru i była zachwycona swoim rezultatem. Zapewne tak jak ja teraz  :)  Nareszcie mamy produkt, który uratuje nie jedną duszę i głowę!! Dziękuję? ( p. EWA, 1 zabieg)

 

 

Pozdrawiamy nasze klientki i zapraszamy do naszego sklepu UBER! 

http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow-dekoloryzator-dekoloryzacja.html

 

Zapraszamy na Fanpage Zmywacza aby zobaczyć więcej zdjęć z ?Przed i Po? :