Dekoloryzacja brązowego koloru

11-10-2017

 

Od kilku lat używam różnych farb w odcieniach brązu, powszechnie dostępnych w sklepach i chcę wiedzieć, czy Zmywacz UBER poradzi sobie z ich usunięciem?

 

Odpowiedź brzmi: TAK :)

Zmywacz UBER nie rozpoznaje wieku farby, jej koloru ani tego czy jest ona trwała czy półtrwała. Zmywacz Koloru do Włosów został specjalnie sformułowany i przeznaczony do odwrócenia procesu utleniania (farbowania).

Odwraca proces utleniania sztucznych cząsteczek koloru występujących w domowych i salonowych farbach syntetycznych.

Kolor brązowy zostanie usunięty tak samo łatwo, jak każdy inny. Jeżeli jednak Twoje włosy są pokryte kilkoma warstwami farb, Zmywaczowi będzie łatwiej usunąć świeżo nałożony kolor niż starsze, ze względu na nałożone na siebie warstwy kolorów. W takim przypadku zalecany jest maksymalny czas trzymania (60min).  

W przypadkach, w których stosowane były przez wiele lat mocne farby, zabieg będzie należało powtórzyć. Zabiegi można bezpiecznie powtarzać jeden po drugim (aby dokładnie usunąć stare i przyschnięte warstwy farby) trzymając się ściśle zaleceń zawartych w instrukcji i nie skracając czasu płukania. Nie należy jednak przekraczać 3 zabiegów w miesiącu.

 

Uwaga!

Zmywacz nie usuwa naturalnych odcieni ani barwników roślinnych lub henny. Zmywacz usuwa sztuczne pigmenty, a nie naturalne barwniki, które często działają na zasadzie przebarwiania.