Domowa dekoloryzacja o średnim nawarstwieniu koloru farb

  • szt.
  • 229,90 zł 199,00 zł

2x Zmywacz koloru do włosów + Szampon Głęboko Oczyszcający 250ml + Odżywka z ekstraktem z melona 250ml

Zestaw do bezpiecznej domowej dekoloryzacji o średnim nawarstwieniu koloru farb

Dla włosów gęstych  o średniej długości lub o średnim nawarstwieniu koloru farb (farbowane przez kilka lat, lecz sporadycznie, lub farbowane kilka razy) zaleca się wykonanie 2 zabiegów dekoloryzacji.

Zabiegi można wykonywać jeden po drugim bez obawy o kondycję włosów!

Specjalnie dla Was dobraliśmy 3 niezbędne produkty Uber, które pozwolą na samodzielne wykonanie profesjonalnej i bezpiecznej dekoloryzacji we własnym domu.

 

 

2 x Zmywacz Koloru do Włosów (2 zabiegi):

 

 

Dla włosów długich, gęstych lub o dużym nawarstwieniu koloru farb zaleca się wykonanie 2 zabiegów dekoloryzacji. Zabiegi można wykonywać jeden po drugim bez obawy o kondycję włosów. Zmywacz Koloru do Włosów ÜBER, jest wygodnym, skutecznym i bezpiecznym sposobem na usunięcie niepożądanego koloru włosów. 
Nie zawiera wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów, nie niszczy ich i nie wpływa na ich strukturę. Oddziałuje on jedynie na farbę syntetyczną, ponieważ kolor naturalny (melanina) jest obojętny na proces redukcji, dlatego - Kondycja włosów pozostaje nienaruszona!
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow-dekoloryzator-dekoloryzacja.html
 
 
 

 Szampon Głęboko Oczyszczający 250ml DGJ Organics:

 

Zmywacz Koloru do włosów należy stosować na odpowiednio oczyszczone z silikonów, umyte (zaklarowane) i suche włosy. 
Szampon Głęboko Oczyszczający wspomaga proces dekoloryzacji i przygotowuje włosy do zabiegu. Polecany dla włosów farbowanych przez lata, włosów grubych, gęstych lub długich. Dokładnie oczyszcza z silikonów oraz zmywa wszelkie zanieczyszczenia, takie jak sebum czy osiadające ze środowiska zewnętrznego kurze oraz nagromadzone pozostałości po produktach kosmetycznych do włosów.
Należy stosować go co najmniej na tydzień przed wykonaniem zabiegu dekoloryzacji, myć kilka razy w tygodniu, tak by dogłębnie oczyścić trzon włosa. 
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/szampon-oczyszczajacy-dgj-organics-250ml.html

 

 

 Odżywka z ekstraktem z miodu i melona 250ml DGJ Organics:

 

Po zakończonym zabiegu dekoloryzacji odżywkę należy stosować do codziennej pielęgnacji włosów po każdym myciu. Użyć zaraz po umyciu włosów, pozostawić na dwie minuty a następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą. 
Odżywka do włosów DGJ Honeydew Melon, to odżywka przeznaczona do codziennej pielęgnacji. Zawiera witaminy, białko pszenicy ekstrakt z miodu i melona, dzięki którym włosy i skóra głowy stają się zdrowe i odżywione. Używana regularnie nada włosom blasku i lekkości. Odżywka pozostawi Twoje włosy pełne życia, a Tobie da pewność pełnej ich ochrony po zabiegu dekoloryzacji.  
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/odzywka-z-olejkiem-arganowym-dgj-organics.html