Domowa dekoloryzacja o małym nawarstwieniu koloru farb

  • szt.
  • 114,90 zł 99,00 zł

Zmywacz koloru do włosów + Szampon Głęboko Oczyszcający 250ml 

Zestaw do bezpiecznej domowej dekoloryzacji o małym nawarstwieniu koloru farb

Dla włosów krótkich lub cienkich lub o małym nawarstwieniu koloru (farbowane raz lub kilka razy) 

 

Specjalnie dla Was dobraliśmy 2 niezbędne produkty Uber, które pozwolą na samodzielne wykonanie profesjonalnej i bezpiecznej dekoloryzacji we własnym domu.

 

 

Zmywacz Koloru do Włosów (1 zabieg):

 

 

Dla włosów krótkich lub cienkich lub o małym nawarstwieniu koloru wystarczy wykonanie 1 zabiegu dekoloryzacji z pomocą Szamponu Głęboko Oczyszczającego przygotowującego do zabiegu. Zmywacz Koloru do Włosów ÜBER, jest wygodnym, skutecznym i bezpiecznym sposobem na usunięcie niepożądanego koloru włosów. 
Nie zawiera wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów, nie niszczy ich i nie wpływa na ich strukturę. Oddziałuje on jedynie na farbę syntetyczną, ponieważ kolor naturalny (melanina) jest obojętny na proces redukcji, dlatego - Kondycja włosów pozostaje nienaruszona!
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow-dekoloryzator-dekoloryzacja.html
 
 
 

 Szampon Głęboko Oczyszczający 250ml DGJ Organics:

 

Zmywacz Koloru do włosów należy stosować na odpowiednio oczyszczone z silikonów, umyte (zaklarowane) i suche włosy. 
Szampon Głęboko Oczyszczający wspomaga proces dekoloryzacji i przygotowuje włosy do zabiegu. Polecany dla włosów farbowanych przez lata, włosów grubych, gęstych lub długich. Dokładnie oczyszcza z silikonów oraz zmywa wszelkie zanieczyszczenia, takie jak sebum czy osiadające ze środowiska zewnętrznego kurze oraz nagromadzone pozostałości po produktach kosmetycznych do włosów.
Należy stosować go co najmniej na tydzień przed wykonaniem zabiegu dekoloryzacji, myć kilka razy w tygodniu, tak by dogłębnie oczyścić trzon włosa. 
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/szampon-oczyszczajacy-dgj-organics-250ml.html