Domowa dekoloryzacja o dużym nawarstwieniu koloru farb

  • szt.
  • 286,80 zł 229,53 zł

3x Zmywacz koloru do włosów + Szampon Głęboko Oczyszcający 250ml + Odżywka z olejkiem arganowym 250ml

Zestaw do bezpiecznej domowej dekoloryzacji o dużym nawarstwieniu koloru farb

Dla włosów długich, gęstych lub  o dużym nawarstwieniu koloru farb zaleca się wykonanie 3 zabiegów dekoloryzacji. 

Zabiegi można wykonywać jeden po drugim bez obawy o kondycję włosów!

 

Specjalnie dla Was dobraliśmy 3 niezbędne produkty Uber, które pozwolą na samodzielne wykonanie profesjonalnej i bezpiecznej dekoloryzacji we własnym domu.

 

 

 3 x Zmywacz Koloru do Włosów (3 zabiegi):

 

 

Dla włosów długich, gęstych lub o dużym nawarstwieniu koloru farb zaleca się wykonanie 3 zabiegów dekoloryzacji. Zabiegi można wykonywać jeden po drugim bez obawy o kondycję włosów! 
Zmywacz Koloru do Włosów ÜBER, jest wygodnym, skutecznym i bezpiecznym sposobem na usunięcie niepożądanego koloru włosów. 
Nie zawiera wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów, nie niszczy ich i nie wpływa na ich strukturę. Oddziałuje on jedynie na farbę syntetyczną, ponieważ kolor naturalny (melanina) jest obojętny na proces redukcji, dlatego - Kondycja włosów pozostaje nienaruszona!
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow-dekoloryzator-dekoloryzacja.html
 
 
 

 Szampon Głęboko Oczyszczający 250ml DGJ Organics:

 

Zmywacz Koloru do włosów należy stosować na odpowiednio oczyszczone z silikonów, umyte (zaklarowane) i suche włosy. 
Szampon Głęboko Oczyszczający wspomaga proces dekoloryzacji i przygotowuje włosy do zabiegu. Polecany dla włosów farbowanych przez lata, włosów grubych, gęstych lub długich. Dokładnie oczyszcza z silikonów oraz zmywa wszelkie zanieczyszczenia, takie jak sebum czy osiadające ze środowiska zewnętrznego kurze oraz nagromadzone pozostałości po produktach kosmetycznych do włosów.
Należy stosować go co najmniej na tydzień przed wykonaniem zabiegu dekoloryzacji, myć kilka razy w tygodniu, tak by dogłębnie oczyścić trzon włosa. 
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/szampon-oczyszczajacy-dgj-organics-250ml.html

 

 

 Odżywka z olejkiem arganowym 250ml DGJ Organics:

 

Po zakończonym zabiegu dekoloryzacji odżywkę należy stosować do codziennej pielęgnacji włosów po każdym myciu. Użyć zaraz po umyciu włosów, pozostawić na dwie minuty a następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą. Odżywka z olejkiem arganowym pozostawi Twoje włosy pełne życia, a Tobie da pewność pełnej ich ochrony po zabiegu dekoloryzacji.  
Odżywka do włosów DGJ Organics Argan Oil to odżywka o wzmocnionym działaniu, odbudowująca strukturę włosa. Wzmacnia ich kondycję i odżywia od nasady po same końce. Zawiera marokański olejek arganowy oraz cenną witaminę E. Odżywcze składniki i delikatna formuła oczyszczają włosy, nawilżają i odbudowują ich strukturę.  
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/odzywka-z-olejkiem-arganowym-dgj-organics.html